Nzxr8synr9y28o8rybqt kursy cover

Mamy, wracamy

Kurs towarzyszący książce "Mamy, wracamy".

   Zobacz

Witaj!

Cieszę się, że tu trafiłaś.

Nazywam się Marta Waszczuk i w książce "Mamy, wracamy" pomagam mamom znaleźć swój sposób na połączenie pracy i macierzyństwa. Dopasowany do predyspozycji, pragnień i możliwości konkretnej osoby. Stworzyłam ten kurs po to, aby łatwiej Ci było wchłonąć i wykorzystać wiedzę zawartą w książce (a jest tego naprawdę sporo...). Jeśli nie masz jeszcze książki kurs pozwoli Ci się zorientować co znajdziesz w "Mamy, wracamy" i podjąć decyzję, czy chcesz ją kupić, na przykład tutaj.

Książka zawiera prawie trzydzieści ćwiczeń coachingowych, dzięki których będziesz mogła określić swoje mocne strony, zdefiniujesz jakie zajęcie będzie odpowiednie dla Ciebie i jak pokonasz przeszkody na drodze do celu. Do wielu z nich stworzyłam na nowo arkusze ćwiczeń, abyś mogła je wykonywać wielokrotnie albo z przyjaciółkami. Możesz je pobrać w tym kursie.

Zapisując się na kurs "Mamy, wracamy" zyskujesz dostęp do:

- arkuszy do wybranych ćwiczeń do pobrania i wydruku, dzięki którym będziesz mogła zanotować swoje myśli i/lub zrobić je razem z przyjaciółką,

- listy zasobów dodatkowych wymienionych w każdym rozdziale,

- wskazówek dotyczących kluczowych treści w każdej części, co pozwoli Ci lepiej przyswoić treść książki,

- specjalnych dodatków: matrycy do zarządzania priorytetami, plakatu "30 zasad pracującej mamy" oraz listy książek, które jeszcze warto przeczytać


Aby skorzystać wystarczy kliknąć "Dołącz teraz!".

Do zobaczenia po drugiej stronie!

Marta


Kurs prowadzi


Marta Waszczuk
Marta Waszczuk

Nazywam się Marta Waszczuk i pomagam mamom tworzyć i rozwijać firmy dające pieniądze i wolność. Pracuję z osobami, które chcą uzyskiwać 10x lepsze rezultaty w swoim życiu i biznesie. Wiem, że sama pasja i entuzjazm nie wystarczą, żeby stworzyć zyskowny biznes. Trzeba się skupić na właściwych rzeczach we właściwym momencie. Wybrać z setek możliwości, strategii i taktyk takie, które najlepiej pasują do Ciebie.


Idealna rozgrzewka przed startem w biznes, ukazująca możliwości i praktyczne wskazówki, jak mądrze i świadomie łączyć pracę z macierzyństwem.

Ewa Ziomek

mama Zuzi i Zosi, koordynatorka krakowskiego Klubu Przedsiębiorczych Mam, klubprzedsiebiorczychmam.pl


Książka jest drogowskazem w budowaniu siebie na nowej drodze życia po urodzeniu dziecka. Gdy wszystko się zmienia i trzeba się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Aneta mama dwójki dzieci w wieku 4 i 7 lat


Autorka pozwala czytelniczce poczuć, że staje się panią własnego losu.

Ula Kamińska

Wizerunek i styl


Najcenniejszy w tym „podręczniku zmiany” jest fakt, że nikt nas nie wypycha za własne drzwi, nie ciągnie też za rękę, ale pokazuje, jak iść krok po kroku przed siebie.

Dana Mikulska

mama Leny i Sary, dzięki którym powstały Bobomigi, językoznawca skupiony na komunikacji i edukacji


Autorka przeprowadza nas przez gąszcz praktycznych informacji, porządkując to, co już wiemy, a jednocześnie inspirując do nowego. Zachęca do ponownego postawienia sobie pytania, jaki to moment w moim życiu, jaka teraz jestem i jakie mam marzenia? Stare odpowiedzi możemy odłożyć do lamusa, bo przy lekturze tej książki zaczynamy widzieć siebie na nowo. Zaczynamy twórczo marzyć o możliwościach, ale też możemy jednocześnie usadawiać nasze fantazje w realności.

Magda Tchórzewska

psychoterapeutka, mama trzech dziewczynek, prowadzi własną działalność


To lektura nie tylko dla mam. Ja poleciłabym ją każdemu, kto chce dokonać zmiany na swojej drodze zawodowej.

Katarzyna

psycholożka, mama 5-miesięcznej Niny

Zacznij teraz!